Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów w zabudowie bliźniaczej

Projekty domów bliźniaczych parterowych

Nowoczesne domy bliźniaki z naszej oferty to gotowe propozycje na małą i wąską działkę. Projekty bliźniaków nie wymagają dużej posesji, pozwalają zaoszczędzić na zakupie gruntu, co sprawdzi się szczególnie w atrakcyjnej okolicy z dobrą infrastrukturą, gdzie ceny działek są wysokie. Nasze projekty domów typu bliźniak są proste w formie, dzięki czemu też szybkie w budowie, są ciekawą i ekonomiczną alternatywą dla domu wolnostojącego lub szeregówki. Projekt domu-bliźniaka polecamy zarówno rodzinom, jak i przyjaciołom, którzy chcą zamieszkać blisko siebie, zachowując jednocześnie komfort prywatności i wygodę funkcjonowania na co dzień. W naszych projektach domów bliźniaków sprytnie połączyliśmy ekonomiczne i praktyczne rozwiązania z nowoczesnością. Dom bliźniak pozwala zachować pełen komfort budynku jednorodzinnego, a jednocześnie podzielić z sąsiadem koszt zakupu działki. Nasze projekty domów do zabudowy bliźniaczej to pewny wybór na lata. W naszej kolekcji bliźniaków ciekawe propozycje dla siebie odnajdą zarówno wielbiciele nowoczesnej estetyki, jak i miłośnicy tradycyjnego stylu. W naszych projektach bliźniaków sprytnie połączyliśmy ekonomiczne i praktyczne rozwiązania z nowoczesnością i funkcjonalnością. Gotowe projekty nowoczesnych domów bliźniaków polecamy również dla deweloperów, szczególnie projekty domów Lukas II G1 w. A ENERGO PLUS i gotowy projekt nowoczesnego bliźniaka Konrad G1, a także Simon IV G2, wersja bliźniak jednego z najpopularniejszych i najczęściej budowanych domów z naszej oferty, wielokrotnie nagradzanego, m.in. tytułem DOM ROKU HOMEBOOK. Nowoczesny dom-bliźniak oferuje komfort domu jednorodzinnego, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić zarówno na etapie budowy, jak i późniejszej eksploatacji. Projekt z tej kategorii będzie świetnym wyborem dla inwestorów, którzy szukają niezależnej przestrzeni z prywatnym tarasem w cenie mieszkania.

Nowoczesne projekty domów bliźniaków polecane
Projekt nowoczesnego bliźniaka Lukas G1 to ekonomiczna opcja dla osób, które szukają niedrogiej alternatywy dla domu wolnostojącego i mieszkania. Dom można wybudować na niedużej działce. Dzięki swojej prostej, energooszczędnej bryle jest szybki i tani w realizacji. Posiada również dwuspadowy dach, na którym można łatwo zamontować panele fotowoltaiczne. Dużym plusem projektu jest optymalnie zagospodarowane wnętrze - z przestrzenią komunikacyjną zredukowaną do minimum. Ten piękny dom bliźniak posiada również ciekawie zaprojektowane strefy tarasów, które zostały zlokalizowane w narożnikach budynku, dzięki czemu są odseparowane i zapewniają właścicielom prywatność i komfortowy wypoczynek w otoczeniu zieleni.

Parterowy dom bliźniak
Simon IV G2 to nowoczesny parterowy dom bliźniak, który pozwala wygodnie zamieszkać dwóm rodzinom. Wnętrze bez barier i skosów, wszystkie pomieszczenia na jednym poziomie, taras tworzący harmonijne przedłużenie domu. Komfort, prywatność, wzorowa funkcjonalność.

Projekt domu
Konrad G1 projekt często wybierany przez deweloperów budujących nowoczesne osiedla domów. Prosty i szybki w realizacji. Wnętrze czytelnie podzielone na strefy użytkowe: parter - rodzinna przestrzeń wspólna, poddasze - kameralny azyl nocny. Do dyspozycji właścicieli jest także taras dostępny z salonu i jadalni.

Projekty domów bliźniaków od Archipelag

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia