Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów tradycyjnych parterowych

Projekt domu tradycyjnego parterowego

Domy tradycyjne parterowe – projekty, które łączą w sobie sprawdzone rozwiązania funkcjonalne oraz klasyczną, ponadczasową elegancję. Atrakcyjne, estetyczne i bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Domy o uniwersalnym, rodzinnym charakterze, które świetnie odnajdą się w każdym krajobrazie. Projekty z wnętrzem rozplanowanym na jednej kondygnacji to idealne rozwiązanie dla rodziców z małymi dziećmi – brak schodów, z których można spaść oraz swoboda komunikacji sprzyjają opiece nad najmłodszymi. To także znakomita propozycja dla osób starszych i niepełnosprawnych, które mają trudności z poruszaniem się – tradycyjny dom parterowy gwarantuje dostępność całej powierzchni, zapewniając najwyższy komfort użytkowy wszystkim mieszkańcom.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia