Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów nowoczesnych z garażem

Projekt nowoczesnego domu z garażem

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym – różnorodne propozycje i wersje do wyboru! Garaż w bryle budynku to oszczędność miejsca na posesji oraz niższe koszty budowy. To także praktyczne rozwiązanie, które zapewnia swobodny dostęp do części mieszkalnej – pozwala, np. na wygodne przenoszenie zakupów z samochodu. Oprócz swojej standardowej funkcji, garaż może pełnić także dodatkowe role - można w nim zorganizować praktyczny składzik na rowery, mini-warsztat lub schowek na sprzęty ogrodowe. Kolejną zaletą jaką mają projekty domów z garażem jest dodatkowa powierzchnia użytkowa nad pomieszczeniem dla pojazdów, którą w zależności od potrzeb domowników, można przeznaczyć na komfortowy gabinet, wyciszoną pracownię, przestrzeń rekreacyjną lub komfortowy taras z pięknym widokiem na okolicę. Projekty domów z garażem to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którzy posiadają małą działkę.

Projekt nowoczesnego domu z garażem w bryle budynku stanowi spójną, przemyślaną wizualnie kompozycję, w którym wewnętrzne przejście do garażu z części mieszkalnej to gwarancja komfortowej i swobodnej komunikacji z resztą domu niezależnie od pogody. Nowoczesny, energooszczędny dom z charakterystyczną prostą, elegancką bryłą, wymaga starannego doboru i wykonania detali architektonicznych. Skłania do stosowania naturalnych, szlachetnych materiałów. Wyznacznikiem trendu jest też znakomita, ergonomiczna i komfortowa funkcja wnętrz - stąd dbałość o czytelny podział na strefy wypoczynku i aktywności oraz część gospodarczą. Duże przeszklenia i otwarcie domu na ogród gwarantują przestrzeń i optymalne doświetlenie, podkreślające i wspomagające wykorzystanie naturalnych źródeł do ogrzewania domu i pozyskania energii. Inwestycja w automatyczną bramę garażową i wjazdową to wygodny standard współczesnego budownictwa. W projekcie domu zawarte są rekomendacje najlepszych według naszej wiedzy materiałów dostępnych na rynku. Polecana brama garażowa spełnia wszelkie wymogi w zakresie bezpieczeństwa a dzięki dobrej izolacji termicznej i niskiemu zużyciu prądu przez napęd jest w pełni energooszczędny. Nowoczesne bramy garażowe zwykle stanowią komplet z drzwiami wejściowymi, a szeroka gama wzorów, w tym imitujących drewno, gwarantuje dopasowanie wyglądu bramy do charakteru elewacji. W przypadku planowania nietypowych miejsc parkingowych nasi doświadczeni architekci służą swoją wiedzą podczas wprowadzania zmian do konkretnego projektu.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia