Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Projekty domów nowoczesnych parterowych

Projekt domu nowoczesnego parterowego

Domy nowoczesne parterowe - połączenie aktualnych trendów z maksymalną funkcjonalnością i przytulną wygodą. Projekty najchętniej wybierane przez współczesnych inwestorów. Idealne dla miłośników oryginalnych form, dużych przeszkleń oraz modnych detali. Dużym atutem domów parterowych jest bliski kontakt z naturą – każde z pomieszczeń może być bezpośrednio połączone z ogrodem i tarasem. Ich zaletą jest również brak schodów i znakomicie doświetlone wnętrze. Kolekcja projektów nowoczesnych domów parterowych to różnorodne wersje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy projekt domu nowoczesnego parterowego z naszej kolekcji to pełna harmonia wnętrza i ogrodu. Szerokie przeszklenia zapewniają słoneczny komfort i wrażenie otwartej i niczym nieskrępowanej przestrzeni. Nowoczesne domy parterowe z naszej oferty to gotowe propozycje z dachem dwuspadowym, czterospadowym i płaskim. Zmotoryzowani inwestorzy znajdą tutaj sporo projektów z garażem pojedynczym lub podwójnym. W tej kolekcji do wyboru jest wiele budynków z modnymi detalami i efektownymi elewacjami – wszystkie zaprojektowane w zgodzie z aktualnymi trendami w architekturze. Wśród naszych nowoczesnych projektów parterowych są zarówno propozycje domów w cenie mieszkania, jak i opcje super energooszczędne z pompą ciepła oraz wentylacją mechaniczną z rekuperacją w standardzie. Te ostatnie nie tylko oszczędzają energię, ale również aktywnie ją pozyskują ze źródeł naturalnych, wykorzystując m.in. ciepło promieni słonecznych. Sprawiają ponadto, że rachunki za ogrzewanie są bardzo niskie. Projekt domu nowoczesnego parterowego to inwestycja w przytulny i komfortowy azyl w najlepszym stylu.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia