Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z dachem bez okapu

Domy z dachem bez okapu

Projekty domów z dachem bez okapu – nowoczesne, energooszczędne i bardzo efektowne. Różnorodne propozycje, które świetnie wpisują się w aktualne trendy. Proste linie, zwarta zabudowa, modny wygląd i niezwykła funkcjonalność to zalety, dzięki którym domy z dachem bezokapowym z roku na roku cieszą się coraz większą popularnością. Brak okapu stwarza nowe możliwości – pozwala, m.in. na atrakcyjne wkomponowanie rynny w fasadę oraz zastosowanie okna kolankowego, które wspaniale doświetla poddasze i nadaje elewacji współczesny szyk. Domy z dachem bez okapu są coraz chętniej wybierane również ze względu na tańsze wykonanie oraz dostępność bezpiecznych systemów odprowadzania wody deszczowej, dedykowanych specjalnie do tego typu budownictwa. Projekty nowoczesnych domów z dachem bez okapu z naszej kolekcji to oszczędny minimalizm w najlepszym wydaniu!

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia