Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Domy z dachem bez okapu

Domy z dachem bez okapu

Projekty domów z dachem bez okapu – nowoczesne, energooszczędne i bardzo efektowne. Różnorodne propozycje, które świetnie wpisują się w aktualne trendy. Proste linie, zwarta zabudowa, modny wygląd i niezwykła funkcjonalność to zalety, dzięki którym domy z dachem bezokapowym z roku na roku cieszą się coraz większą popularnością. Brak okapu stwarza nowe możliwości – pozwala, m.in. na atrakcyjne wkomponowanie rynny w fasadę oraz zastosowanie okna kolankowego, które wspaniale doświetla poddasze i nadaje elewacji współczesny szyk. Domy z dachem bez okapu są coraz chętniej wybierane również ze względu na tańsze wykonanie oraz dostępność bezpiecznych systemów odprowadzania wody deszczowej, dedykowanych specjalnie do tego typu budownictwa. Projekty nowoczesnych domów z dachem bez okapu z naszej kolekcji to oszczędny minimalizm w najlepszym wydaniu!

Polecane projekty domów z dachem bez okapu

Projekt domu z dachem bez okapu i garażem dwustanowiskowym
Nowoczesna stodoła z dachem bez okapu - elegancki, komfortowy dom, w którym świetnie odnajdą się miłośnicy otwartych, pogodnych przestrzeni. Parter to tętniąca życiem strefa dzienna, wzbogacona szerokimi przeszkleniami, które zacierają granicę między wnętrzem a ogrodem. Na poddaszu mieści się zaciszna strefa nocna - trzy sypialnie i dwie łazienki. Całość uzupełniają balkon i zadaszony taras - przytulne miejsce na relaks i regenerację po pracy.

Projekt domu z dachem bez okapu na wąską działkę
Prosty i szybki w budowie, tani w użytkowaniu projekt E11 ECONOMIC to przytulny dom z poddaszem użytkowym, który zmieści się na niedużej działce. Funkcjonalny podział na strefę dzienną na parterze i strefę nocną na poddaszu tworzy komfortowe warunki do życia i odpoczynku. Dom jest pięknie doświetlony i przyjemny w codziennym użytkowaniu.

Projekt domu z dachem bez okapu na małą działkę
Adriana to komfortowy dom do 100 m2 z dachem dwuspadowym bez okapu, który z powodzeniem zmieści się na małej działce. Tani w budowie i późniejszym użytkowaniu dobrze odnajdzie się w każdym krajobrazie.

Projekt domu nowoczesna stodoła z dachem bez okapu
Nowoczesna stodoła z dachem bez okapu EX 16 G1 to dom, w którym znakomicie odnajdą się miłośnicy minimalizmu i wnętrz otwartych na zieleń i światło. Prosty w budowie, energooszczędny i bardzo funkcjonalny dom spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Dużym plusem projektu jest czytelny podział stref i znakomite doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Harmonijnym przedłużeniem salonu i jadalni jest taras wzbogacony dekoracyjną pergolą.

Projekt domu z poddaszem użytkowym i dachem bez okapu
Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym i dachem bez okapu, skoncentrowany na codziennej wygodzie domowników, energooszczędny i bardzo funkcjonalny. Strefa dzienna na parterze jest połączona z ogrodem, strefa nocna na poddaszu zapewnia przytulny komfort i niezbędne poczucie intymności. W wykuszu mieści się gabinet, z którego można przejść na taras nad garażem.


Nowoczesna stodoła z dachem bez okapu
Projekt Adam G2 ENERGO PLUS to gotowa propozycja dla 3-4-osobowej rodziny, która szuka nowoczesnego i energooszczędnego domu z przestronnym, słonecznym wnętrzem. Strefa dzienna to otwarta część wspólna, która po rozsunięciu drzwi tarasowych powiększa się przytulną przestrzeń wypoczynkową w ogrodzie. Na poddaszu mieści się zaciszna strefa nocna: trzy sypialnie, dwie garderoby, łazienka i osobna toaleta.

Nowoczesny dom parterowy z dachem bez okapu
Parterowy dom Mini 3 PLUS to nowoczesność, funkcjonalność i przytulna wygoda w jednym. Prosty w budowie, tani w użytkowaniu, z komfortowym wnętrzem, które mimo niedużych rozmiarów zaskakuje przestronnością. Projekt świetnie sprawdzi się na wąskiej działce.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia