Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

  • ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

    W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty [...]

    Więcej

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG w magazynie Modny Ślub!

W najnowszym wydaniu kwartalnika Modny Ślub, arch. Wojciech Szczepański przekonuje o wyższości domu nad mieszkaniem oraz doradza młodym parom w wyborze ich pierwszego domu. Zapraszamy do lektury!

Wybór idealnego projektu domu jednorodzinnego, w którym ma zamieszkać młode małżeństwo planujące powiększenie rodziny, to droga pełna pytań i wątpliwości. W takim wypadku, projekt należy dostosować do wytycznych zawartych w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, uwzględnić potrzeby i gust domowników, a także zastosować szereg rozwiązań, mających ułatwić codzienne życie rodziny z małymi dziećmi. Jak połączyć to wszystko w spójną całość? Odpowiedzi warto poszukać artykule Dom czy mieszkanie w Magazynie Modny Ślub!

Młodzi ludzie często stają przed wyborem – mieszkanie w mieście czy dom jednorodzinny? Mieszkanie to dobre rozwiązanie dla bezdzietnej pary, prowadzącej aktywne życie kulturalne i towarzyskie. Jednak, mając na uwadze komfort życia rodzinnego, warto zdecydować się na budowę domu położonego w otoczeniu gwarantującym spokój i bezpieczeństwo, które będzie jednocześnie miejscem zapewniającym bliskość infrastruktury - doradza arch. Wojciech Szczepański z Pracowni Projektowej ARCHIPELAG.

Polecamy!

Pracownia Projektowa ARCHIPELAG


Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia