Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nowy numer miesięcznika „Budujemy dom” z naszymi projektami i poradami!

Zapraszamy do lektury bieżącego wydania magazynu Budujemy dom" – odnajdziecie w nim nasze projekty oraz porady naszego architekta. 

Dom idealny 

Na łamach październikowego numeru szczegółowo poruszono temat termoizolacji ścian zewnętrznych. Głos eksperta w tym temacie zabrał nasz architekt Wojciech Szczepański, który wyjaśnił, jak grube ocieplenie projektuje się we współczesnych domach. W części projektowej dumnie prezentują się dwa nasze domy – tani w budowie parterowy Kornel VI (z wiatą) ENERGO oraz Sam G1 ENERGO – dom z poddaszem użytkowym i z rewelacyjnym tarasem zlokalizowanym na dachu garażu. W bieżącym wydaniu odnajdziecie również zaproszenie do naszego najnowszego rankingu – TOP 10 najciekawszych domów z poddaszem użytkowym i garażem. Zestaw najlepszych projektów na każdą kieszeń i każdy typ działki. Zapraszamy do lektury!

Sam G1

Przestrzeń, komfort i dyskretny luksus to słowa, które najlepiej opisują charakter fantastycznego domu Sam G1. Projekt idealnie łączy nowoczesną elegancję z funkcjonalnością i energooszczędnością. W jego świetnie zorganizowanym wnętrzu znakomicie odnajdą się wszyscy, którzy chcą mieszkać wygodnie, przytulnie i w najlepszym stylu. Projekt domu Sam G1 to nasza odpowiedź na współczesne trendy.

Kornel VI (z wiatą) ENERGO

Kornel VI (z wiatą) ENERGO to dom, który do każdego krajobrazu wprowadzi powiew świeżości i nowoczesnej elegancji. Prosty, ale jednocześnie stylowy i intrygujący, z wnętrzem, w którym rządzi funkcjonalna wygoda. Dużym atutem projektu jest otwarty charakter strefy dziennej, który integruje domowników wokół wspólnych zajęć i zaprasza do odpoczynku w towarzystwie ognistych refleksów kominka. Atrakcyjną częścią domu jest również kameralny taras, który letnią porą staję się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny. 

  • ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

    W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia