Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Nasze projekty i porady w nowym numerze miesięcznika „Budujemy dom”

Zapraszamy do lektury wrześniowego wydania magazynu „Budujemy dom”, w którym znajdziecie nasze projekty i porady naszego architekta. 

Ciepły i cichy dom

Wrześniowy numer miesięcznika „Budujemy dom” to kompendium wiedzy na temat termoizolacji i akustyki. Na łamach bieżącego wydania znajdziecie porady naszego architekta Mariusza Jaworskiego, który w jasny i zwięzły sposób wyjaśnia, w jakich miejscach domu najtrudniej osiągnąć szczelność powietrzną budynku. W części projektowej dumnie prezentują się dwa nasze domy – Astrid (mała) G2 z poddaszem użytkowym i dachem czterospadowym oraz Marisa III G1 ENERGO – dom z poddaszem użytkowym o klasycznej bryle i dwuspadowym dachu. W numerze również zaproszenie do lektury naszego ostatniego e-katalogu „ARCHIEPLAG domy z tarasem”. 

Astrid (mała) G2

Astrid (mała) G2 to kondensacja funkcjonalności w nowoczesnym wydaniu. Atrakcyjna i pełna wdzięku forma znakomicie prezentuje się w bieli i szarościach, które dla estetycznego efektu wzbogacono dekoracyjnym kamieniem i naturalną urodą drewna. Układ pomieszczeń zaplanowano tak, aby zapewnić domownikom maksimum prywatności oraz jak największy dostęp do światła słonecznego.

Marisa III G1 ENERGO

Marisa III G1 ENERGO to dom zaprojektowany dla rodziny, która chce mieszkać przytulnie, wygodnie i w harmonii z naturą. Zgrabna forma budynku, ubrana w atrakcyjną elewację, prezentuje się stylowo i nowocześnie. Wnętrze domu jest optymalnie doświetlone i otwarte na ogród. Duże przeszklenie salonu poszerza strefę wypoczynkową o przestrzeń tarasu, który w letnie dni staje się ulubionym miejscem spotkań wszystkich domowników.  

Masz pytania? Napisz | Zadzwoń!

tel. 71 798 38 00

mail: biuro@archipelag.pl

  • ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

    W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty [...]

    Więcej
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia