Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

  • ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

    W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty [...]

    Więcej

ARCHIPELAG w magazynie „Akustyka”

W najnowszym numerze „Akustyki” architekt Mariusz Jaworski opowiada o nowoczesnych trendach w budownictwie i domach energooszczędnych. Zachęcamy do lektury!

 Zrównoważone budownictwo - trend przyszłości

Energooszczędność jest kluczem do nowoczesności i w tym kierunku podąża w ostatnich latach współczesne budownictwo. Inwestorzy budujący domy jednorodzinne coraz częściej decydują się na wybór projektów, w których zaplanowano maksymalne ograniczenie strat energii dzięki zastosowaniu właściwych rozwiązań architektonicznych i konstrukcyjnych, zamontowanie ekologicznych instalacji i optymalne usytuowanie budynku względem stron świata. Już wkrótce wybór domu, który charakteryzuje się zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło, stanie się koniecznością – zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2020 roku wszystkie nowopowstające budynki będą musiały odznaczać się praktycznie zerowym zapotrzebowaniem na energię.

Zobacz projekty domów energooszczędnych z naszej kolekcji.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia