Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

  • ARCHIPELAG w majowym „Budujemy Dom”

    W majowym numerze magazynu „Budujemy Dom” znajdziecie informacje o bezpłatnej aplikacji mobiDOM, która jest kompleksowym przewodnikiem dla inwestorów budujących dom. W numerze ponadto: porady naszej architekt Małgorzaty [...]

    Więcej

ARCHIPELAG w magazynie „Akustyka”

W najnowszym numerze „Akustyki” architekt Mariusz Jaworski opowiada o nowoczesnych trendach w budownictwie i domach energooszczędnych. Zachęcamy do lektury!

 Zrównoważone budownictwo - trend przyszłości

Energooszczędność jest kluczem do nowoczesności i w tym kierunku podąża w ostatnich latach współczesne budownictwo. Inwestorzy budujący domy jednorodzinne coraz częściej decydują się na wybór projektów, w których zaplanowano maksymalne ograniczenie strat energii dzięki zastosowaniu właściwych rozwiązań architektonicznych i konstrukcyjnych, zamontowanie ekologicznych instalacji i optymalne usytuowanie budynku względem stron świata. Już wkrótce wybór domu, który charakteryzuje się zmniejszonym zapotrzebowaniem na ciepło, stanie się koniecznością – zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2020 roku wszystkie nowopowstające budynki będą musiały odznaczać się praktycznie zerowym zapotrzebowaniem na energię.

Zobacz projekty domów energooszczędnych z naszej kolekcji.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia