Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Znajdź projekt domu
Powierzchnia [m²]

Nowoczesne stodoły

Domy nowoczesne stodoły

Projekty domów nowoczesne stodoły - oszczędna prostota, perfekcyjnie rozplanowany układ pomieszczeń i duże przeszklenia, dzięki którym wnętrza oddychają światłem to tylko niektóre atuty projektów z kolekcji. Wszystkie domy typu nowoczesna stodoła cechuje funkcjonalność – uniwersalna forma na rzucie prostokąta pozwala na czysty podział stref i zapewnia domownikom codzienną wygodę użytkowania. Nasze projekty stodoły udowadniają, że budując nowocześnie, nie trzeba wyrzekać się przywiązania do tradycji i odgradzać się od natury. Liczne przeszklenia, które zastosowaliśmy w domach z kolekcji korespondują z otoczeniem i przełamują minimalizm środków wyrazu, a ponadto dodają bryłom lekkości oraz zacierają granicę między wnętrzem a ogrodem. W naszych projektach domów zastosowaliśmy ponadczasowe połączenia, wykorzystując urodę drewna, kamienia i szlachetnej bieli, dzięki czemu domy z serii prezentują się świeżo i elegancko. Oprócz atrakcyjnej estetyki, nasze projekty domów nowoczesne stodoły wyróżniają się znakomitymi parametrami cieplnymi. Większość domów z kolekcji została w standardzie wyposażona w zestaw energooszczędnych instalacji – pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz fotowoltaikę. Zrównoważona architektura w parze z innowacyjną technologią to gwarancja niskich rachunków za eksploatację, a przede wszystkim najwyższy komfort życia w zgodzie z przyrodą. Domy stodoły z naszej kolekcji nigdy nie wyjdą z mody i doskonale wpiszą się w każdy kontekst – świetnie odnajdą się zarówno w tkance miejskiej, jak i podmiejskim oraz wiejskim krajobrazie. Nasze projekty domów nowoczesne stodoły to harmonia, porządek i nowoczesność w jednym. Gotowe projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły tzw. modern barn to propozycja dla wszystkich, którzy kochają prostotę i wnętrza, w których od progu się odpoczywa, szeroko otwarte na piękno natury, oferujące ponadto wiele możliwości aranżacji, dzięki czemu łatwo można je dopasować do indywidualnych potrzeb rodziny. Wśród hitów naszej kolekcji polecamy nowoczesny dom stodoła EX 19 G2 ENERGO PLUS, dom stodoła dla większej rodziny Daniel VI G2, Daniel V G2 ENERGO PLUS, a także nowoczesny dom stodoła z cegłą na elewacji Teodor G2 (wersja B). W naszej kolekcji znajdują się też projekty domów nowoczesne stodoły na wąską działkę - EX 20 G2 ENERGO PLUS oraz Moniczka III ENERGO PLUS reco, a także tani w budowie dom stodoła E13 G1 ECONOMIC i E12 ECONOMIC. Każdy nowoczesny dom stodoła z naszej oferty jest zaprojektowany tak, by zużywał jak najmniej energii do ogrzania. Zadbaliśmy o energooszczędną architekturę, właściwe proporcje budynku, dobrą izolację i ciepłe okna o odpowiednich parametrach. Nasze nowoczesne domy stodoły to jakość, która będzie cieszyć wygodą i oszczędnościami na rachunkach za ogrzewanie.

Domy nowoczesne stodoły – efektowny, a jednocześnie prosty w realizacji wydobywa to, co najcenniejsze z tradycji i perfekcyjnie łączy sprawdzone rozwiązania ze współczesną technologią. Projekty z tej kolekcji wyróżnia wzorowa funkcjonalność. Układ na planie prostokąta to układ idealny, który pozwala optymalnie zorganizować domową przestrzeń. W gotowych projektach z tej serii parter to rodzinna strefa dzienna oraz praktyczna część gospodarcza, z kolei poddasze stanowi bardziej prywatny azyl domowników z komfortowymi sypialniami i dużą łazienką. Wizytówką naszych nowoczesnych stodół są również szerokie okna, a właściwie przeszklone ściany, które dodają bryle lekkości i pięknie dekorują fasadę budynku, zapewniając jednocześnie odpowiednią porcję naturalnego światła oraz bliski kontakt z naturą. Oprócz aspektów estetycznych, duże przeszklenia wykorzystują zyski ciepła od słońca i w efektywny sposób wspierają ogrzewanie domu. Pełna harmonia wnętrza i ogrodu, a także doskonałe parametry cieplne gwarantują mieszkańcom komfort życia na najwyższym poziomie. Projekty z tej serii w standardzie posiadają pompę ciepła, wentylację mechaniczną z rekuperacją, a także system solarny, dzięki którym zapewniają nie tylko zdrowy klimat, ale i niskie rachunki za utrzymanie. Jeśli marzycie o przytulnej, nowoczesnej stodole, domy z tej kolekcji na pewno spełnią Wasze oczekiwania.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia