Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

wlaz

witam czy w projekcie jest przewidywany wlaz na strych? i jaka jest wysokosc strychu? pozdrawiam
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Małgorzata Wrona 2013-03-15 10:30

    W projekcie zaprojektowano otwór w stropie na składane schody strychowe. Jest to przestrzeń do składowania, a nie użytkowa. Ocieplenie położone jest na stropie, a nie jak w przypadku poddaszy użytkowych, miedzy krokwiami. Dodatkowo elementy więźby dachowej ograniczają poruszanie się w tej przestrzeni. Maksymalna wysokość pomieszczenia, tzn. do kalenicy, to 297 cm (liczona od góry ocieplenia do dołu krokwi). Do dołu jętek wysokość od góry ocieplenia to 145cm.    Jeżeli jest Pan zainteresowany otrzymaniem szczegółowych rysunków to proszę o przesłanie adresu e-mail na adres naszego biura.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.234.252.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia