Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Wszyscy, którzy zaczęli budowę Tomasza lub już wybudowali

Jak większość zainteresowanych tym projektem bardzo proszę o informacje odnośnie budowy, szczególnie interesują mnie okna, ponieważ konsultowałem się z firmą polecaną przez archipelag i niestety spotkałem się z odmową wykonania takich okien w drewnie, polecono mi wykonanie przeszklonej ściany w aluminium, której nie wyobrażam sobie w domu...
Będziemy wdzięczni za porady i zdjęcia z etapów budowy, pozdrawiamy
P.S. Proponuję umieszczanie zdjęć na forum :)
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Anna Marcjasz 2009-08-18 12:39

    Taki zapis mamy w opisie technicznym. Obawiam się, że duże przeszklenia będą musiały być aluminiowe.

    " Stosować okna drewniane wg technologii firmy „MS więcej niż OKNA”. Okna nietypowe wg technologii innego wybranego producenta. "

  • 212.244.6.* 2010-06-18 18:58

    A co z dachem? skąd takie krokwie krzywe? czy możne inny sposób jest na to?

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 52.3.228.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia