Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Schody

Witam.
Czy istnieje możliwość obrócenia schodów o 90' tak aby wychodziły na salon i tym samym powiększenie sypialni 9 o przestrzeń pod nimi ( w zamyśle mała garderoba).
Pozdrawiam Krzysztof
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Katarzyna Braun 2015-11-10 15:11

  Witam serdecznie,

  bardzo dziękuje za zainteresowanie projektem z naszej kolekcji. Technicznie jest to oczywiście możliwe do wykonania.
  Nasza Pracownia wydaje bezpłatną zgodę na tego typu zmiany. Można wprowadzać je u nas w Dziale Zmian Indywidualnych ( ) lub u architekta lokalnego podczas adaptacji.

  W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
  Pozdrawiam

  Katarzyna Braun-Szulc

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.238.130.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia