Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

zamiana schodów??

czy darady przestawić schody tam gdzie jest pokój na dole na rzecz większego salonu jedocześnie na górze trza zamienić układ łazienki, można tak pozamieniać???
Odpowiedz Zacytuj
  • Elżbieta Piwowarczyk (Administrator) 2018-06-07 10:12

    Dzień dobry, taka zmiana jest możliwa. Konieczne będzie jeszcze zaprojektowanie dodatkowego pionu do przesuniętej łazienki na piętrze oraz likwidacja wykusza w miejscu nowej lokalizacji schodów. Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.92.91.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia