Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Większy kąt nachylenia dachu?

Witam ponownie,
Tym razem mam pytanie do domu Rafael III G1:
W miejscu, gdzie chcę wybudować dom niestety narzucone jest, by dach miał kąt nachylenia od 30 do 40 stopni. Bardzo podoba mi się kilka projektów z waszego portfolio, interesują mnie jedynie te parterowe, bez poddasza użytkowego;
Szczególnie podoba mi się w/w Rafael, czy jest możliwość zwiększenia kąta nachylenia dachu do 30 stopni, oraz czy to nie zepsułoby bryły domu? Czy by zachować proporcje powinno się podnieść bardzo nieznacznie ścianę kolankową? - nie chciałbym, by mój dom wyglądał jak "dom kapelusz", karykaturalnie - jakby ktoś przykrył go zbyt dużym dachem. Oraz, czy jest możliwość wybudowania w tym projekcie garażu 2-stanowiskowego - z jednymi szerokimi drzwiami garażowymi.

Oraz takie orientacyjne pytanie: czy jedne szerokie drzwi garażowe są dużo droższe w budowie od dwóch wąskich drzwi garażowych?

Pozdrawiam, Mateusz.
Odpowiedz Zacytuj
 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2012-05-08 14:00

  Witam serdecznie,

  W Rafaelu kąt nachylenia dachu można bez problemu zwiększyć do 30 stopni. Nie wpłynie to na zmianę wyglądu domu. Co innego, gdyby chciał Pan zwiększyć kąt do 35-45 stopni. Można również zaprojektować garaż dwustanowiskowy z jednymi szerokimi drzwiami. Ogólnie, drzwi garażowe lepiej się sprawdzają jako jeden szeroki element.

  Cen na dzień dzisiejszy niestety nie znamy.

  Pozdrawiam

 • 79.184.12.* 2012-05-08 20:52

  Dziękuję za szybką odpowiedź (jak zwykle zresztą :) )
  Czy mógłbym prosić o przysłanie większych wizualizacji Rafaela III G1? Oraz rzutu (takiego jak na stronie)?

  Z góry dziękuję i pozdrawiam, Mateusz.

 • 213.195.170.* 2012-11-21 20:20

  SZUKAM PROJEKTU A TU KOLEJNA STRONA z rzutami we flashu. Zrobcie stronę zoptymalizowaną pod nowoczesne platformy bo tracicie klientów.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.236.231.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia