Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Projekt - Radomiła

Na wiosnę przyszłego roku planuję rozpoczęcie budowy domu Radomiła. Proszę o informację w jakiej technologii zakłada projekt wykonanie ścian zewnętrznych, jak również czy mogę dowolnie aranżować ściany na piętrze. Proszę również o informację jak długo należy czekać na wprowadzenie zmian w projekcie jeżeli skorzystam z biura współpracującego z Archipelagiem. Zamierzam zmienić - garaż na dwa samochody, przestawić ściany na piętrze, oraz wprowadzić zmiany w schodach jak również zlikwidować drzwi w kuchni oraz w garażu. Jeżeli to możliwe to proszę o przesłanie rzutu fundamentów w celu wstępnego rozplanowania położenia domu na działce.
Pozdrawiam
Marecki
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Agnieszka Markiewicz 2008-09-01 13:52

  Witam, dom zaprojektowano w technologii murowej z bloczków Ytong 36,5 strop gęstożebrowy Teriva I, dach o konstrukcji drewnianej kryty dachówką karpiówką oraz okładziną z blachy miedzianej. Ściany na piętrze nie są ścianami nośnymi, dlatego dają pewną możliwość zmiany aranżacji. Informacje na temat kosztów oraz czasu oczekiwania na wprowadzenie zmian do dokumentacji technicznej uzyska Pan bezpośrednio w firmie MULTI. Podaję kontakt: Tel. 071 798 38 70. Bardzo proszę o zostawienie swojego adresu mailowego, wtedy odeślemy interesujące Pana rysunki.
  Pozdrawiam.

 • 62.87.208.* 2008-09-01 17:35

  Witam,
  Bardzo dziękuję za odpowiedź, proszę o przesłanie rzutu fundamentów na adres . Planuję w piątek 05.09.2008r. przyjechać do Państwa biura po projekt Radomiłiy.

  Pozdrawiam Marecki

 • 83.28.37.* 2008-09-11 21:06

  Witam, jestem w trakcie realizacji projektu Radomiła.
  Chętnie wymienię wrażenia z innymi budującymi ten dom.
  Kontakt:
  Pozdrawiam Mariusz

 • 62.87.208.* 2008-10-03 20:15

  Panie Mariuszu dzisiaj kupiłem projekt domu Radomiła na wiosnę przyszłego roku zamierzam rozpocząć budowę, cieszę się że ktokolwiek rozpoczął budowę tego domu. Po braku jakichkolwiek wpisów na forum na temat Radomiły myślałem, że jestem jakimś odmieńcem. Cieszę się, że są osoby którym podoba się ten projekt i zamierzają budować dom opierając się na tym projekcie. Nie wiem na jakim etapie budowy jest Pan, ale będę wdzięczny na temat jakichkolwiek uwag do projektu lub budowy. Ja będę mógł się odwdzięczyć dopiero w przyszłym roku, (jestem na etapie finalizowania zakupu działki i uzgodnień w poszczególnych urzędach). Jeżeli ma Pan wstępny lub dokładny kosztorys proszę o informację ile na dzień dzisiejszy kosztuje wybudowanie domu zgodnie z projektem. Waham się co do rodzaju materiału Porotherm lub Ytong ale wiem, że na pewno zastosuję dodatkowe ocieplenie. Pozdrawiam i życzę szybkiego zakończenia budowy
  Marecki

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 34.226.234.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia