Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Prośba

Witam
mam pytanie wraz z moją lepszą połówką chcemy w przyszłym roku zacząć budowę swojego domku. Projekt Mili bardzo nam się podoba i najbardziej rozważamy jego zakup. Jednak wcześniej chcielibyśmy zobaczyć już stojący dom aby nabrać przekonania że to jest to czego szukamy(rozkład pomieszczeń, funkcjonalność). Jeśli była by możliwość podjechać do kogoś na budowę w sobotę lub niedzielę bylibyśmy wdzięczni. Mieszkamy we Wrocławiu, może ktoś buduje się w promieniu 80 km. Kontakt do mnie
Z góry dziękuję.
Odpowiedz Zacytuj
  • pawelantonin 2010-01-11 19:12

    Cześć.
    Mam podobną prośbę co kolega wyżej do osób które są szczęśliwymi posiadaczami Mili. W tym roku chce rozpocząć budowę domu, bardzo podoba mi się ten projekt, i może była by możliwość zobaczyć go w rzeczywistości dzięki państwa uprzejmości. Jeśli znajdzie się ktoś chętny na pokazanie mi swojego domu będę bardzo wdzięczny. Mój kontakt

  • 79.162.93.* 2010-10-11 18:24

    WITAM.WŁAŚNIE JESTEM W TRAKCIE BUDOWY MILI.OCZYWIŚCIE NIE OBYŁO SIĘ BEZ DROBNYCH POPRAWEK:)MAM NADZIEJĘ,ŻE WSZYSCY POSIADACZE PROJEKTU MILA BĘDĄ ZADOWOLENI Z TEGO WYBORU TAK JAK MY:)POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 35.175.191.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia