Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Budowa Asi i Kuby - 2017

Zauważyliśmy, że w sieci nie ma praktycznie żadnych relacji z budowy domu wg. tego projektu więc postanowiliśmy podzielić się naszymi doświadczeniami i zdjęciami z budowy.
Budowę rozpoczęliśmy z początkiem maja i aktualnie jesteśmy na etapie zakończenia prac fundamentowych. Zmiany jakie wprowadziliśmy na tym etapie to powiększenie garażu o 60 cm (szerokość i długość) oraz dodanie odpływów kanalizacyjnych w garażu oraz kotłowni.
Wraz z postępem prac będziemy publikować nowe zdjęcia. Pozdrawiamy i zachęcamy do dzielenia się zdjęciami z budowy waszych domów :)
Asia i Kuba

Załączone zdjęcia:

Odpowiedz Zacytuj
Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.238.24.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia