Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

zmiany w projekcie

witam czy możliwe jest podpiwniczenie pod częścią domu tam gdzie jest kotłownia i garaż i w tej piwnicy zrobienie kotłowni na opał stały, a w miejscu kotłowni i garażu zrobić malutkie mieszkanko pokój aneks kuchenny i małą łazienkę
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Agnieszka Owocka 2010-12-13 13:53

    Witam,
    takie zmiany są możliwe do wprowadzenia. Wykonuje się je na etapie adaptacji projektu.
    Koszt oraz czas nanoszenia zmian uzależniony jest od projektanta, który je nanosi. Zgoda na takie zmiany jest już zawarta w dokumentacji technicznej.
    Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.236.228.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia