Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Czy mozna przeniesc drzwi balkonowe w salonie?

Czy mozna przeniesc balkon i drzwi balkonowe w salonie na druga sciane salonu - tak by wyjscie na balkon bylo z boku/ze szczytu domu, a nie z tylu. Czy te drzwi i okno moga byc rownie duze jak wg. projektu na scianie tylnej, a w zamian okno na scianie tylnej tej wielkosci jak wg. projektu okno w scianie szczytowej?

Dzieki!;-)
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Agata Chrzanowska 2014-09-08 13:52

    Witam,
    taka zmiana jest jak najbardziej możliwa, można jej dokonać na etapie adaptacji projektu (zgoda na zmiany dotyczące wielkości i umiejscowienia okien jest zawarta w projekcie) lub w Dziale Zmian naszej pracowni: , tel.:71 798 38 49, 518 836 300. Wycena zmian jest bezpłatna.

    Pozdrawiam
    arch. Agata Chrzanowska

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.238.36.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia