Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Lorena

Witam kupiłem projekt buduje dom.koło Wrocławia wszystko było ok do stropu i dachu w stropie dużą ilość el. Lanych. Straciłem nie potrzebnie dużo czasu i pieniędzy murki w koło domu bardzo trudne do wykonania!!! Więcej info ktoś potrzebuje proszę pisac
Odpowiedz Zacytuj
 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2015-02-10 08:56

  Dzień dobry,

  Sprawdziliśmy projekt i nie znaleźliśmy błędów. Projekt domu Lorena ma oryginalną formę. Wszystkie elementy wylewane są potrzebne, ponieważ wynika to z konstrukcji budynku, dużej ilości przeszkleń i zadaszeń. Tylko dzięki takim rozwiązaniom dom może tak ładnie się prezentować i cieszyć mieszkańców swoją funkcjonalnością.

  Pozdrawiam serdecznie

 • 91.225.135.* 2016-03-16 13:03

  Witam, poważnie zastanawiam się nad budową tego domku, jednak mam kilka wątpliwości i pytan. Pierwsze pyt. dotyczy możliwości wysunięcia salonu/ salonu z jadalnią o 2 metry w tył domu. W moim przypadku umożliwiłoby to idealne usytuowanie budynku wzgl. stron świata (garaż wychodziłby idealnie na północ a salon w wysuniętej części na południe). Czy wiązałoby się to z poważnymi zmianami konstrukcyjnymi, czy jest to możliwe na etapie adaptacji projektu? Ostatnie spostrzeżenie, to że przestrzeń poddasza wydaje się być trudna do zaaranżowania, chyba że miałaby stanowić jedno pomieszczenie. Czy byłby jakiś sposób np. przeprojektowanie dachu ( powiększenie połaci kopertowej kosztem zmniejszenia tych płaskich zadaszeń), ewentualnie jakieś zmiany w umiejscowieniu schodów, który pozwoliłoby na rozlokowanie tam 2 pokoi i malej łazienki? Projekt ma nieco inne rozmieszczenie pomieszczeń nić większość parterówek, czy w najbliższym czasie planują Państwo dodanie wizualizacji wnętrz? Przy okazji mogłoby go to spopularyzować bo jest na prawdę ciekawy a wielkości pomieszczeń wydają sie optymalne :) Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2016-03-21 08:42

  Dzień dobry,
  zmiany, o które Państwo pytacie są możliwe do wykonania, lecz wymagają modyfikacji konstrukcji domu. Zmiany można wykonać u architekta przeprowadzającego adaptację lub, za dodatkową opłatą, u nas w pracowni. Polecam bezpośredni kontakt z architektem z działu zmian, który wyjaśni wszelkie niejasności i podpowie sprawdzone rozwiązania - tel. 71 798 38 49, mail-
  W najbliższym czasie nie planujemy wizualizacji wnętrz do projektu Lorena G2.

  Pozdrawiam

 • 93.105.177.* 2016-05-21 20:03

  "77.112.119.*" napisał/a:Witam kupiłem projekt buduje dom.koło Wrocławia wszystko było ok do stropu i dachu w stropie dużą ilość el. Lanych. Straciłem nie potrzebnie dużo czasu i pieniędzy murki w koło domu bardzo trudne do wykonania!!! Więcej info ktoś potrzebuje proszę pisac


  Czy mógłby Pan przesłać zdjęcia domku? Byłbym wdzięczny za podzielenie się opinią, umożliwieniem oglądnięcia na żywo. Podaję maila do kontaktu: . Z góry dziękuję i pozdrawiam!

 • 37.47.72.* 2016-10-03 09:57

  Witam ja właśnie zaczynam budowe domu lorena, jestem na etapie wyceny świetlika w dachu. Proszę o informacje jakiego rzędu są to koszty ponieważ chciałam porównać ceny. Z góry dziękuję za informację. Podaje maila do kontaktu

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 44.201.99.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia