Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

zadaszenie tarasu LIV 3 G2 i LIV 3 G1

Witam,
realizujemy budowę wg projektu LIV 3 G2. Chcemy jednak uzyskać taki efekt zadaszenia tarasu jak na wizualizacji LIV 3 G1, czyli niewidoczne nadproże. W jaki sposób powinniśmy wykonać wieniec tarasu, żeby podbitka dachu była na tym samym poziomie?
Z góry dziękuję za odpowiedź,
Małgorzata
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Grzegorz Syrek 2013-08-12 08:46

  Witam,

  Wyrównanie podbitki w projekcie LIV 3G1 było możliwe, ponieważ na tym fragmencie zaprojektowaliśmy strop drewniany. W przypadku projektu LIV 3 G2 strop nad tarasem jest żelbetowy (TERIVA), który wymaga dodatkowego oparcia na wieńcach i podciągach. Zmiana, którą chcą Państwo wprowadzić jest możliwa do wykonania, jednak powinien ją wprowadzić uprawniony projektant, który po dokonaniu stosownych obliczeń konstrukcyjnych, będzie w stanie zmienić gabaryty podciągu
  pozdrawiam
  Grzegorz Syrek

 • gosia12 2013-08-12 13:29

  Dziękuję za odpowiedź. Czy dokonanie tych obliczeń może zostać wykonane w Państwa biurze? Jaki byłby koszt takiej usługi? Posiadamy już pozwolenie, budowa w toku, czy nie jest za późno na robienie poprawek w projekcie?
  pozdrawiam
  Małgorzata S.

 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2013-08-13 08:20

  Dzień dobry,

  Nasz Dział Zmian Indywidualnych wykona dla Państwa taką modyfikację. W celu ustalenia kosztów i wszelkich szczegółów proszę o kontakt telefoniczny - 71 798 38 47, lub mailowy:


  Pozdrawiam serdecznie

 • 31.183.51.* 2014-02-09 15:07

  Witam,
  a czy istnieje jakieś zestawienie np. ilości m2 muru (ścian wew. i zewn.)? Dodam, że projekt już mamy kupiony,

  pozdrawiam

 • arch. Mariusz Jaworski 2014-02-10 15:09

  Dzień dobry.

  Zestawienie materiałów do projektu LIV 3 G2 można znaleźć na naszej stronie z projektem - pod schematem zagospodarowania, w plikach do pobrania. Niestety nie mamy jeszcze opracowanego zastawienia dla wersji LIV 3 G1.

  W razie pytań prosimy o kontakt.

  Pozdrawiam

 • 31.183.51.* 2014-02-10 15:30

  "arch. Mariusz Jaworski" napisał/a:Dzień dobry.

  Zestawienie materiałów do projektu LIV 3 G2 można znaleźć na naszej stronie z projektem - pod schematem zagospodarowania, w plikach do pobrania. Niestety nie mamy jeszcze opracowanego zastawienia dla wersji LIV 3 G1.

  W razie pytań prosimy o kontakt.

  Pozdrawiam


  Dziękuję. To zestawienie widziałam, ale ciekawa byłam czy jest też dla G1. Jednak te domy różnią się minimalnie, chyba tylko tym garażem, więc przypuszczam, że i zestawienie powinno być podobne. Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę. Czy jednak takie zestawienie dla G1 jest planowane w najbliższej przyszłości? I od razu zapytam też o kosztorys,

  pozdrawiam

 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2014-02-10 15:55

  Witam,

  Zestawienia materiałów powstają na podstawie kosztorysów. W tej chwili kosztorys do projektu Liv 3 G1 wymaga aktualizacji, dlatego nie mamy dostępnego zestawienia materiałów. Kosztorysy dostępne są w trzech wariantach: stan surowy otwarty, stan surowy zamknięty, stan deweloperski. Czas oczekiwania na kosztorys wynosi ok tygodnia.

  Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.233.239.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Warunki wycofania zgody

Przy czym zgoda wyrażona na zakres przetwarzania wskazany w niniejszym

czytaj całość ›
Pouczenie

Jednocześnie Administrator informuje, że podane w formularzu dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia