Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Przemieszczenie pomieszczeń

Witam
Bardzo podoba mi się projekt przede wszystkim zewnętrznie i jestem zainteresowana kupnem co do wewnątrz mam kilka pytań.
Czy można zmienić w projekcie położenie łazienki i sypialni (tzn. w miejsce pokoju nr 11 wstawić łazienkę nr 13 zmniejszając go tj. schować wysunięcie domu do okna i przesunąć ściankę działową z pokojem 12 do okna 11, przesunąć pokój nr 12 na miejsce zmniejszonej 11 i w miejscu łazienki 13 zrobić sypialnię przedłużając wysunięcie domu do kotłowni 14). Oraz czy można przenieść kominek na róg zewnętrznej i środkowej ściany salonu tworząc kominek wewnętrzny i zewnętrzny jednocześnie przy likwidacji dużego okna w sypialni nr 9?
Jeśli takie zmiany są możliwe to czy są one bardzo kosztowne tak orientacyjnie?
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz Zacytuj
  • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2014-11-03 16:30

    Dzień dobry,

    Wszystkie wymienione przez Panią zmiany są możliwe do wykonania. Wycena modyfikacji ustalana jest indywidualnie z architektem z działu zmian. Bardzo proszę o bezpośredni kontakt - tel. 71 798 38 49, mail:

    Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 44.200.169.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia