Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Lidka

Jako że jesteśmy nowi na forum witamy wszystkich!
Wraz z żoną przymierzamy się do budowy domu. Teraz jesteśmy na etapie wyboru projektu i nasz wybór najprawdopodobnie padnie na "lidke"... Przed tym jednak fajnie by było zobaczyć taki domek na żywo. W związku z tym mamy pytanie, czy ktoś buduje lub mieszka już w takim domku w okolicach Wrocławia??? Pytanie drugie,czy ktoś kto niedawno skończył budowe lub jest w trakcie podzielił by się z nami swomi doświadczeniami?

Kontakt e-mail

Pozdrawiamy
Wiola i Artur
Odpowiedz Zacytuj

Brak odpowiedzi.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 44.201.97.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia