Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

zmiany w projekcie

Witam, czy istnieje możliwość zmiany projektu aby dom był bardziej energooszczędny? Oraz posiadał poddasze użytkowe?
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Katarzyna Braun 2015-08-28 15:36

    Witam serdecznie,
    oczywiście istnieje taka możliwość. Można zastosować materiały, które będą posiadały lepsze współczynniki i parametry. Można zastosować grubsze ocieplenie ścian budynku i ocieplenie dachu.

    Projekt nie posiada w tym momencie poddasza użytkowego, przestrzeń na poddaszu jest za niska. Można jednak podnieść kąt nachylenia dachu lub wysokość ścianki kolankowej, wówczas uzyskamy większą przestrzeń użytkową. Nasza Pracownia wydaje bezpłatną zgodę na zmiany. Modyfikacji można dokonać u nas za dodatkową opłata lub u architekta lokalnego podczas adaptacji.

    W razie pytań szczegółowych proszę o kontakt na lub

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.238.7.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia