Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Kuchnia

Witam Wszystkich fanów Henryka... Ja w tym roku rozpoczęłam budowę tego przepięknego domku. Niebawem będziemy zalewać strop, a ja już się głowię ja urządzić kuchnię... Może jakieś sugestie, pomysły, zdjęcia już istniejących aranżacji... cokolwiek mi się przyda, bo kompletnie nie mam na nią pomysłu. Proszę o pomoc i służę swoją, jeśli ktoś zechce zdjęcia z przebiegu budowy chętnie prześlę na maila... Pozdrawiam :)
Odpowiedz Zacytuj
 • 77.242.233.* 2010-07-16 20:54

  witam jestem wlaśnie na etapie zamawiania umeblowania kuchni,samą kuchnie nieznacznie powiększyłem ze względu na funcje dodałem wyjście na taras itd.a co do stropu niech pani bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zwróci uwagę przy zalewaniu górnego wieńca na wsokość tego wieńca musi mieć dokładnie tyle co w projekcie chyba 32 lub 34 cm bo w innym wypadku za nisko przyjdzie dach a co za tym idzie podbitka która następnie wejdzie pani w okna,a szczerze mówiąc to jest nic w porównaniu z oknem ogrodowym które pani wtedy bedzie musiała zmieniać wizualnie bo kosze przyjdą w innych miejscach itd. niech mi pani wierzy wiem co pisze naoglądałem się tych domów troszke i aż serce boli jak się patrzy na niektóre błędy , zakładam że robi pani zgodnie z projektem.Oberzałem kilka HENRYKÓW i wiem co większośc boli .Miło obejrze nowe zdjęcia następnego HENIA DZIĘKUJE I POZDRAWIAM.

 • 109.243.154.* 2010-08-14 08:02

  witam , prośba jestem w trakcie szukania dachu i zamówienia
  czy ma pan moze zestawienie dachu jeśli tak i nie jest to kłopot proszę o maila :

  dziękuje i pozdrawiam gorąco

 • 78.9.73.* 2010-09-20 19:23

  Witam,jestem z Zielonej Góry,kupiłem przepiękna działkę i stoję przed wyborem projektu domu. A w zasadzie przed takim wyborem stoi moja żona , bo mi Henryk bardzo się podoba.Moja żona uważa, iż mimo tak wielu oszkleń dom jest ciemny. Też chciałbym wprowadzic lekkie zmiany wewnątrz,jednak nieruszając elewacji zewnętzrnej. Bardzo chętnie obejrzę wszystkie zdjęcia , a jeśli wyraziliby Panstwo zgodę na obejrzenie domu w rzeczywistości, to chętnie byśmy skorzystali. Moj e-mail
  k.
  Z góry dziękuję za wszelkie informacje i zdjęcia.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 34.237.124.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia