Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Kuchnia

Witam Wszystkich fanów Henryka... Ja w tym roku rozpoczęłam budowę tego przepięknego domku. Niebawem będziemy zalewać strop, a ja już się głowię ja urządzić kuchnię... Może jakieś sugestie, pomysły, zdjęcia już istniejących aranżacji... cokolwiek mi się przyda, bo kompletnie nie mam na nią pomysłu. Proszę o pomoc i służę swoją, jeśli ktoś zechce zdjęcia z przebiegu budowy chętnie prześlę na maila... Pozdrawiam :)
Odpowiedz Zacytuj
  • 150.254.181.* 2010-07-23 07:30

    znajoma ma w Henryku cudowną kuchnię: wyskoka zabudowa na całej ścianie (lodówka, kuchenki, ekspres itd itp) i wzdłuż całej ściany olbrzymia wyspa. Stojąc za nią ma sie look na jadalnię i salon, rewelacja! Prosta w formie tak,że prawie nie rzuca się w oczy, że to kuchnia:)

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 34.237.124.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia