Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

dom pasywny

witam!

Mam pytanie czy jest opcja kupna projektu Glen G1 w technologii domu pasywnego?

pozdrawiam
Zbyszek
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Agnieszka Owocka 2011-06-16 09:37

    Witam,
    W swojej ofercie posiadamy jeden projekt budynku Pasywnego: „Szymon”. Obecnie budownictwo tego rodzaju jest mniej korzystne ze względu na wysoki wkład finansowy w stosunku do zysków w użytkowaniu. Dlatego w naszej ofercie powstała kolekcja budynków w „Klasie A”, charakteryzująca się większym zyskiem w trakcie użytkowania przy dużo mniejszym nakładzie finansowym w porównaniu z budynkami pasywnymi. Budynki w „Klasie A” charakteryzują się lepszymi współczynnikami przenikania ciepła niż te w technologii tradycyjnej.
    Dodatkowo zawierają rozszerzony zakres instalacji, czyli: wentylację mechaniczną z rekuperacją, są przewidziane solary słoneczne. Zaproponowano dwa rodzaje ogrzewania budynku do wyboru: pompa ciepła lub kocioł kondensacyjny. Więcej informacji na temat budynków w „Klasie A” znajdziecie Państwo na naszej stronie: http://www.domyklasya.pl/. Na Państwa potrzeby istnieje możliwość przystosowania każdego projektu w „Klasie A” za dodatkową opłatą ze względu na szeroki zakres opracowania takiej dokumentacji technicznej. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu mailowego: lub telefonicznego 71 798 38 54.
    Pozdrawiam, arch. Agnieszka Owocka.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.236.124.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia