Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

kotłownia z tyłu garażu

Czy istnieje możliwość, aby kotłownia węglowa znajowała sie w tym projekcie z tyłu garażu/za garażem?
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Agnieszka Owocka 2011-09-12 15:00

    Witam,
    oczywiście zmiana taka jest możliwa. Wyrównałabym tylko obrys garażu z częścią mieszkalną, aby zyskać większe pomieszczenie gospodarcze i w to miejsce na tyłach garażu można przenieść kotłownię. Na takie zmiany potrzebna jest zgoda pracowni, która udzielana jest nieodpłatnie. Zmiany może wprowadzić dowolnie wybrany architekt lub nasz przedstawicieli. Podaję link: http://www.archipelag.pl/przedstawiciele.html. Zmian można także dokonać bezpośrednio u nas w Pracowni w dziale zmian, podaję kontakt: e-mail: , tel. 71 798 38 47. Koszt oraz czas wprowadzania zmian uzależniony jest od projektanta, który je nanosi. W razie dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam, arch. Agnieszka Owocka, tel. 71 798 38 54.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.215.180.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia