Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Florenc III G2

1-go sierpnia 2011 r. rozpoczęliśmy budowę domu Florenc III G2 L 01 z niewielkimi adaptacjami wykonanymi przez firmę Archipelag. Projekt jest realizowany bez wykusza, który przegrał z dwustanowiskowym garażem i przepisami budowlanymi (na więcej nie pozwalała szerokość działki). Pewnym natchnieniem do zmian był projekt Flori. Powiększyliśmy nieco powierzchnię mieszkalną,kosztem tarasu, zmienione zostało usytuowanie głównej łazienki, która też została powiększona (ale za to ma mniejsze okno). Z tarasu tylnego został usunięty słup podporowy, co zwiększyło jego ustawność. Na razie jesteśmy na etapie wylewania fundamentów. Ciekawi jesteśmy czy ktoś jest już na dalszym etapie.
Odpowiedz Zacytuj
  • 83.168.83.* 2012-01-03 09:48

    Witam serdecznie ,

    jestesmy w trakcie wyboru projektu i nie ukrywam iż naszym faworytem jest obecnie florenc III, jedynie ciekawi mnie jak wyglada ten projekt z 2 stanowiskowym garażem, dlatego jesli jest to możliwe to prosiłbym o podesłanie rzuty mailowo. Bedę bardzo zobowiązany

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.215.190.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia