Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

dwa garaze

Projekt mi sie bardzo podoba, ale założylismy z mężem, że skoro budujemy juz dom na 30 lat to musi mieć 2 garaże. Czy pan Wójciak nie przygotowuje wersji EX 9 G2? Żeby zachować symetryczność, wydaje mi się że jadalnia mogłaby byc troszkę szersza niz 3m (bo 1m szerokosci to ma mój stół) a nad podwójnym garażem zmiesciłby sie 10-metrowy gabinet. Nie mam tylko pomysłu jak go połączyć z resztą domu.. I żeby spełnić już wszystkie moje marzenia - w miejscu tarasu całkowicie przeszklona oranżeria wychodząca na ogród :) Pozdrawiam projektanta!
Odpowiedz Zacytuj
 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2012-10-08 11:39

  Witam serdecznie,

  Modyfikacje, o których Pani pisze, są możliwe do wykonania. Takich zmian może dokonać dowolny architekt z uprawnieniami. Polecałabym jednak kontakt z naszym Działem zmian, gdyż są to modyfikacje dość poważne i warto takie sprawy skonsultować u źródła.
  Podaję kontakt:
  tel. 71 798 38 47
  mail:

  Pozdrawiam!

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.226.72.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia