Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Budowa

Czy ktoś buduje ten dom i mógłby się podzielić informacjami?
Odpowiedz Zacytuj
 • 5.173.58.* 2020-08-31 11:07

  My jesteśmy na etapie pozwolenia na budowę, ale mamy projekt dostosowany.

  Garaż jest powiększony na normalne dwa stanowiska (wysunięty z bryły) bo i tak musieliśmy frontową elewację poszerzyć.

  Z najważniejszych rzeczy które leżą w tym projekcie:
  - stropy do wymiany na żelbetowe
  - strop jest podniesiony o dobre 20cm na dole kosztem ścianek kolankowych na górze (praktycznie je zerując); nie po to budujemy dom za milion
  - przez sposób w jaki są rynny zaprojektowane, są wprowadzone piękne mostki termiczne na całej długości budynku - to będziemy na późniejszym etapie jakoś naprawiać

  - Paweł 
  pawel a turbo cat

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 18.210.12.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia