Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Jaką elewację?

Witam
(Eryk z wiatą)
Jaką radzilibyście elewację do białych okien i podbitki, dachówka Braas romańska kasztan (ale to nie jest wyrazisty brąz), drzwi wejściowe chyba brąz choć rozważam białe. Raczej nie będzie mnie stać na jakieś "fikuśne" klinkiery a okładziny drewniane są zbyt pracochłonne.
Belki podtrzymujące wiatę drewniane chyba białe.

Wiem, że będą pasować żółcie i beże ale chciałabym coś orginalnego ale i ciepłego.
Pozdrawiam
Odpowiedz Zacytuj

Brak odpowiedzi.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.236.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia