Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Ernest G2 i kominek

Witam,
Piszecie Państwo, że istnieje wersja G2 ale nie mogę jej zobaczyć na Waszej stronie internetowej. I drugie pytanie: czy mysleli Państwo nad inną lokalizacją kominka w salonie?
Jeśli będzie garaż na dwa samochody i kominek w innym miejscu to kupie ten projekt :-)
Odpowiedz Zacytuj
  • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2012-10-30 08:27

    Witam,

    Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem :)

    Owszem, w naszej ofercie istnieje wersja projektu z garażem dwustanowiskowym. Nie można jej znaleźć na stronie, gdyż na tę chwilę, nie posiadamy, niestety, wizualizacji dla tej wersji. W tej odsłonie projektu, część mieszkalna nie ulega zmianom, powiększony zostaje jedynie garaż. Możemy do Państwa wysłać rzuty szczegółowe projektu Ernest G2. Proszę o kontakt na lub o pozostawienie maila do siebie w tym wątku.

    Nie ma przeciwwskazań do zmiany lokalizacji kominka. Pracownia wydaje bezpłatną zgodę na taką zmianę. W tej sprawie polecam kontakt z działem zmian, tel. 71 798 38 47 lub mail:

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.235.20.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia