Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

kotłownia

czy można umieścić kotłownie na paliwo stałe w Erin II?
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Miłosz Gajda 2013-11-21 14:32

    Witam.
    Tak, można zmienić kocioł gazowy na kocioł na paliwo stałe. Należy jednak rozważyć gdzie będzie magazynowany opał. W pomieszczeniu kotłowni o obecnym metrażu pozostanie nam jedynie ok. 1.5m2 przestrzeni składowej. Rozwiązania są dwa. Albo powiększymy kotłownię kosztem spiżarni i części kuchni albo główny skład opału zlokalizujemy poza budynkiem. Kolejną kwestią jest dostarczanie opału do kotłowni, idealnym rozwiązaniem byłyby drzwi z kotłowni prowadzące bezpośrednio na zewnątrz, chociaż obecny układ z dostępem do kotłowni przez wiatrołap tez nie jest zły.

    Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 44.197.111.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia