Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Większy salon

Witam!

Czy możliwe jest w projekcie Emi "wyciągnięcie" ściany salonu, rezygnując z zadaszonego tarasu na koszt większego salonu, tak aby obrys budynku był prostokątem? Powierzchnia użytkowa wzrosła by prawdopodobnie o 3.6m2. Jeśli to możliwe to jaki jest orientacyjny koszt naniesienia zmian u Państwa w pracowni?

Serdecznie pozdrawiam!
Odpowiedz Zacytuj
  • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2015-01-07 09:40

    Dzień dobry,

    Wymienione wyżej zmiany są możliwe do wprowadzenia. Z naszej strony otrzymają Państwo bezpłatną zgodę na zmiany. W celu uzyskania wyceny bardzo proszę o kontakt z dziełem zmian: tel: 71 798 38 47, mail: zmiany@archipelag,pl

    Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.237.94.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia