Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Pokrycie daszku nad oknami

Witam wszystkich budujących,

Wykańczamy, zabieramy się do elewacji. Ale mamy mega problem, co na daszek nad dużymi okami, pomóżcie, czym go pokrywaliście, oczywiście ocieplenie, spadek, ale czym na gotowo?

My mamy dach pokryty blachą na rąbek, więc pokrycie daszku tą blachą spowoduje, że uzyskamy efekt słoneczka. Prosze o jakieś rady.

Aga
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. Katarzyna Braun 2015-09-08 14:48

  Witam serdecznie,
  nasze rozwiązanie zadaszenia nad tarasem przewiduje użycie do wykończenia blachy.
  Materiał użyty na tym zadaszeniu może różnić się fakturą, kolorem etc. od blachy użytej na głównych połaciach. Także proszę wziąć pod uwagę tego typu rozwiązanie.
  Nasza propozycja rozwiązania:
  - obróbka blacharska
  - papa podkładowa
  - płyta OSB 2,5cm
  - polistyren ekstrudowany ze spadkiem 1,5% - 12cm
  - płyta OSB 2,5cm
  - tynk gipsowy, grunt, powłoka malarska

  Oczywiście, dozwolone jest użycie innych materiałów w projekcie. Nasza Pracownia wyraziła na to bezpłatna zgodę w dokumentacji projektowej.

  W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
  Pozdrawiam
  Katarzyna Braun-Szulc

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.239.236.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia