Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

garderoba?

Witam,
czy jest możliwość powiększenia domu o 10m kw, tak aby można było wydzielić 2 garderoby? oraz czy możnaścianę w salonie postawić prosto aby nie było wcięcia w bryle budynku? Projekt bardzo nam się podoba :)
Odpowiedz Zacytuj
 • arch. A Prokopowicz 2012-03-15 10:09

  Witam,

  Rozumiem, iż mają Państwo na myśli poszerzenie budynku od strony strefy nocnej tak, aby powiększyły się sypialnie 7 i 8, a na ich fragmencie zostały wydzielone dwie garderoby? Jeżeli takie rozwiązanie Państwo rozważają, to jest to technicznie możliwe do wykonania, podobnie jak i wyrównanie ściany nośnej zewnętrznej w salonie. Jeżeli chcieliby Państwo dokonać tych zmian u nas w Pracowni to jak najbardziej istnieje taka możliwość. Cena oraz czas oczekiwania na zmieniony projekt są wówczas ustalane indywidualnie. Przeprojektowania może również dokonać Państwa architekt adaptujący. Z uwagi na to, iż zmiany które planują Państwo ingerują w kształt bryły i ogólne gabaryty budynku, konieczne będzie otrzymanie od nas pisemnej zgody na przeprojektowanie, którą wydamy nieodpłatnie w momencie zakupienia projektu.


  Zapraszam do kontaktu
  arch. Anna Prokopowicz
  tel. 71 798 38 55

 • 83.8.63.* 2012-03-15 17:33

  dziękuję za odpowiedź, my się już zdecydowaliśmy na ten projekt, czekamy tylko na dokumenty od działki i napewno się odezwiemy

 • Anna Bukowiec (Administrator forum) 2012-03-16 08:11

  Bardzo nam miło:)

  W takim razie do usłyszenia!

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.228.10.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia