Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

koszt projektu

Projekt bardzo interesujacy i nietuzinkowy, jednak zastanawia mnie czemu cena gotowego projektu o średniej powierzchnii jest tak wysoka? Jakie sa koszty projektu indywidualnego o podobnej powierzchnii uzytkowej ?(oczywisie interesuje mnie przedzial cenowy projektu indywidualnego).

Odpowiedz Zacytuj
 • Magdalena Szyndler (Administrator) 2011-01-19 14:28

  Witam,
  właśnie ze względu na swój nietuzinkowy charakter ten projekt można traktować jako projekt indywidualny. Nie napotka go Pan/i "na każdym rogu". Jest to projekt na tyle nowoczesny, odważny i wymagający, że jest wart swojej ceny. Inwestor, który zdecyduje się na jego realizację zapewne doceni jego wyjątkowy styl i atrakcyjność.
  Pozdrawiam

 • 91.196.9.* 2011-03-14 20:30

  pomimo wielu zalet zapewne jak zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny :)

 • 91.65.185.* 2012-01-20 17:28

  Cena zdecydowanie nie jest adekwatna do projektu. Pomimo wszystko nie jest to projekt indywidualny i każdy inwestor musi przewidzieć zmiany (tak jak w przypadku z poniższego forum).Bryła ciekawa, jednak wiele rozwiązań niefunkcjonalnych.Z doświadczenia wiem, że zakupienie projektu przybliżonego do naszych oczekiwań i dokonanie wielu zmian wg naszego uznania(oczywiście w przyzwoitym biurze architektonicznym)wygeneruje ponad połowę niższe koszty niż cena projektu "Dionizy Mały".
  Cena absolutnie zaporowa dla większości zainteresowanych a traci na tym pracownia.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.80.4.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia