Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Zmiany w łazience i kotłowni.

Witam. Mam takie pytanie. Czy była by możliwość zrobienia WC pod schodami, umiejscowienia prysznica w łazience tam gdzie jest zaprojektowany ustęp (co wiązałoby się ze zmienieniem położenia okienka)i przesunięcie drzwi do kotłowni w łazience w miejsce gdzie jest zaprojektowany prysznic. Zmiany te pozwoliły by bez problemu umiejscowić wtedy piec C.O. z podajnikiem w kotłowni. Dodatkowo komfortowe jest posiadanie W.C. oddzielonego od łazienki
Odpowiedz Zacytuj
  • 81.15.180.* 2010-02-03 07:42

    W naszej Celince przesuneliśmy ściany zarówno łazienki jak i pokoju. Pokój nadal ma "dobre-ustawne" wymiary a za to w kotłowni mieści się piec z podajnikiem. Skasowaliśy drzwi między łazienką a kotłownią. W domu są 2 łazienki więc osobne WC nie jest niezbędne.

  • 90.36.30.* 2010-02-05 08:54

    Teoretycznie to z projektu wynika ze sama likwidacja drzwi pomiędzy łazienką a kotłownią powoduje że piec z podajnikiem się zmieści (oczywiście nie każdy). Jak dla mnie likwidacja tych drzwi nie wchodzi w grę. Pomniejszanie pokoju też. Co do WC to już wiadomo, każdy ma indywidualną ocenę. Ja mimo wszystko wole posiadać osobne WC.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.236.126.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia