Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

zapytanie

hej mam pytanie czy możliwe jest zrobienie wejścia do pomieszczenia gospodarczego z pominięciem łazienki? i jeszcze mam prośbę o nowe zdjęcia z budowy pozdrawiam
Odpowiedz Zacytuj
  • arch. Agnieszka Owocka 2009-11-10 07:28

    "ivaa" napisał/a:hej mam pytanie czy możliwe jest zrobienie wejścia do pomieszczenia gospodarczego z pominięciem łazienki?


    Witam,
    Wejście do pomieszczenia gospodarczego bezpośrednio z korytarza byłoby możliwe w momencie przesunięcia komina na ścianę zewnętrzną. Znajdowałoby się ono, w miejscu komina pod klatką schodową.
    Pozdrawiam.

  • 89.77.199.* 2009-12-16 23:23

    Czy jest możliwość doprojektowania garażu jednostanowiskowego do budynku z jednospadowym dachem i ile kosztuje taka zmiana?

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 54.160.19.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia