Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

strop

Witam,kupując strop teriva sprzedawca powiedział mi że muszę zastosować siatki przypodoprowe przy wieńcach a w projekcie tego chyba nic na ten temat nie ma,chyba że nie zauważyłem,mam pytanie do osób które są już po zalaniu stropu czy kładliście te siatki??
Odpowiedz Zacytuj
  • konstr. Łukasz Jurasz 2012-09-18 07:11

    Witam serdecznie

    Zbrojenie przypodporowe zapewnia właściwą współpracę stropu ze ścianą zapobiegając między innymi powstawaniu rysy w górnej części stropu wzdłuż ściany nośnej. Dzięki zastosowaniu zbrojenia przypodporowego, strop gęstożebrowy stanowi lepsze usztywnienie ścian konstrukcyjnych budynku. Takie zbrojenie jest niezbędne do prawidłowej pracy stropu.
    Producenci stropów na pewno Panu pomogą w dobrym doborze siatek do Pana projektu.

    Pozdrawiam

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.228.11.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia