Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Koszt dobudowania piętra do Celinki

Witam,

Jestem nowy na forum i od razu chciałbym się przywitać :)

Mam okazję kupić część Celinki, bo tak to mogę nazwać. Stoi parter na działce o powierzchni 800 m2. Należy dobudować piętro z dachem.
Czy mógłbym prosić o koszt dobudowania piętra?

Czy 200 tys. zł za ziemię (sama ziemia około 100 tyś zł) z parterem Celinki, który jest po części wykończony (aktualnie mieszka tam właściciel) to dobra cena?

Proszę Was o odpowiedź.

Pozdrawiam
Odpowiedz Zacytuj

Brak odpowiedzi.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 18.208.126.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia