Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

szukam projektu

witam,
szukam projektu domu niewielkiego dla rodziny 2+2 w ktorym dodatkowo mozna by wydzielic mieszkanko dla dziadkow tj jakis maly aneks kuchenny, pokoik i lazienke. Zastanwiam sie nad ewentualna adaptacja garazu w tym celu jesli to mozliwe?
Odpowiedz Zacytuj
  • Wojciech Szczepański 2010-10-04 07:14

    Witam

    W naszej ofercie nie ma domów typowo wielopokoleniowych... Natomiast adaptacja garażu to bardzo dobry pomysł. Sugerowałbym nieduże domy, ale z garażem dwustanowiskowym, takie jak np. ATENA, ŚNIEŻYNKA, IWA, ARETA. Nowej aranżacji rzutu należy dokonać na etapie adaptacji.

    Pozdrawiam
    arch. Wojciech Szczepański

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 100.26.179.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia