Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Można proporcjonalnie zmniejszyć domek?

Witam, zaczynam rozglądać się za projektem dla siebie. Moją uwagę zwróciły projekty Filip i Kazimierz, jednak ja potrzebuję prawie połowę mniejszy metraż. Czy można proporcjonalnie zmniejszyć domek?
Odpowiedz Zacytuj
  • Anna Krajewska 2008-01-17 09:36

    Niestety, nie jest możliwe ani zmniejszenie, ani powiększenie domu przez jego przeskalowanie. Można zmienić wielkość przesuwając ściany. Czasem lepszym i mniej kosztownym rozwiązaniem jest znalezienie innego domu, który w pełni będzie spełniał oczekiwania. Ułatwi to wyszukiwarka zaawansowana znajdująca się na naszej stronie internetowej, gdzie można zaznaczyć odpowiednie parametry domu.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 18.232.55.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia