Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Jak przeprojektować poddasze by zwiększyć jego powierzchnię użytkową?

Są jakieś sposoby na zwiększenie poddasza? Nie potrzebuję dodatkowego piętra, tylko wygodniejszej do poruszania się przestrzeni na poddaszu.
Odpowiedz Zacytuj
  • Agnieszka Ratajczak 2008-01-17 11:50

    Często stosowanym sposobem na zwiększenie przestrzeni i wysokości poddasza jest wykonanie ścianki kolankowej. Trzeba o niej pamiętać na etapie adaptacji projektu i albo ją doprojektować, albo zwiększyć wysokość już istniejącej. Zmienia to jednak wielkość połaci dachowej i na ogół kąt nachylenia dachu co ma duży wpływ na wygląd budynku. Często też wymusza przeprojektowanie więźby dachowej.

Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.236.228.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia