Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

fundamenty, chudziak, ściany, zalew, dach, okna, drzwi :)

witam, rozpocząłem budowę tego jakże fajnego projektu w marcu 2014 roku i tak powolutku ciągnę do przodu. W tamtym roku udało się zrobić fundamenty, ściany, zalew, więźbę dachową z odeskowaniem i przykryć domek na zimę blacho. A tak miedzy czasie ;) jeszcze troche płotku zrobiłem i sam wykonałem drenaż na około domu ( co się samemu uda zrobić najbardziej cieszy), bo niestety działkę zakupiłem w trochę niskim i podmokłym terenie. Postaram się na bieżąco wrzucać zdjęcia z postępów . W tym roku, na szczęście zimę mamy słabo wiec udało się już wstawić okna i drzwi:) W kolejnym etapie planuje zrobić elewacje i posadzki. A sam miedzy czasie będę grzebał z elektryką.

Wróć do dziennika budowy Liv 3 G2 Odpowiedz Zacytuj
Odpowiedz

Twój podpis został wygenerowany automatycznie: 3.230.173.*
Jeśli chciałbyś używać własnego podpisu, zarejestruj się.

Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia