Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dziennik budowy - Florenc III G1

Ocena dziennika budowy [1,0]:

1-go sierpnia 2011 r. rozpoczęliśmy budowę domu Florenc III G2 L 01 z niewielkimi adaptacjami wykonanymi przez firmę Archipelag. Projekt jest realizowany bez wykusza, który przegrał z dwustanowiskowym garażem i przepisami budowlanymi (na więcej nie pozwalała szerokość działki). Pewnym natchnieniem do zmian był projekt Flori. Powiększyliśmy nieco powierzchnię mieszkalną,kosztem tarasu, zmienione zostało usytuowanie głównej łazienki, która też została powiększona (ale za to ma mniejsze okno). Z tarasu tylnego został usunięty słup podporowy, co zwiększyło jego ustawność. Na razie jesteśmy na etapie wylewania fundamentów.
17.11.2011 r.
Dach ukończony, okna wstawione, szambo zakopane. Obecnie pracę kończy elektryk, a na zewnątrz wykonywane jest ocieplenie ścian.

  • 21.11.2011 r. - ocieplanie ścian 2011-11-20 17:29

    W tej chwili jesteśmy na etapie ocieplania ścian wełną mineralną. Zrobione zostały murki oporowe tarasów i gazony. Te ostatnie wyglądają inaczej niż na wizualizacji - są wyższe no i powierzchnia do obsadzenia roślinami i podlewania w przyszłości niemała! Naszym zdaniem przytłaczają dom [...]

    Więcej Komentarze [18]
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia