Ulubione projekty

Twoja lista jest pusta

Dodano projekt

Usunięto projekt

Dziennik budowy - Amaranta II G2 ENERGO

Ocena dziennika budowy [0,0]:

amaranta

  • Stan surowy 2016-09-22 21:31

    Maj, czerwiec i lipiec to prace na etapie stanu surowego. Jednym z problemów były nadproża, ponieważ nie zdecydowaliśmy się na rolety nad oknem, tak jak jest w projekcie. Tak samo nie budowaliśmy w sugerowanym systemie firmy Solbet tylko korzystaliśmy z materiałów H+H. Wjazd do garażu mamy [...]

    Więcej Komentarze [1]
  • Zaczynamy budowę 2016-05-03 19:37

    Tu na razie jest ściernisko, ale ja to.... zmienię wszystko Trochę ponad rok temu podjęliśmy decyzję, że będziemy się budować. Na jesieni wybraliśmy projekt i kupiliśmy działkę, a teraz przyszedł czas aby nasze marzenia wprowadzić w czyn. W projekcie nie będzie dużo zmian. Powiększymy kuchnię [...]

    Więcej Komentarze [0]
Bezpłatna pomoc architekta

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.

Zamawiając usługi forum i dzienników budowy, przyjmujesz do wiadomości i wyrażasz zgodę na świadczenie tych usług i przetwarzanie przez Usługodawcę, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J., jako Administratora danych, podanych w formularzu danych osobowych, na zasadach wskazanych w Regulaminie i Polityce Prywatności serwisu ARCHIPELAG.pl.

Jeśli chcesz także otrzymywać bonusy i informacje dotyczące akcji promocyjnych naszych i naszych Partnerów, wyraź zgodę dodatkową i zaznacz odpowiednie pole. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora, którym jest Pracownia Projektowa ARCHIPELAG A. Wójciak, R. Wójciak Sp. J. z siedzibą: ul. M. Smoluchowskiego 56/3, 50-372 Wrocław, nr KRS 0000123673, NIP: 897-16-05-744, REGON: 931987209:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy Cię, że (przeczytaj klauzulę informacyjną):

czytaj całość ›
Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe do wypełnienia